Dołącz do nas już dziś!

PLACÓWKI OŚWIATOWE Z CAŁEJ POLSKI!

Z wielką radością zespół Fundacji alter eko informuje, że w dniu 01.11.2014 r., od godz. 12:00 rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do programu „ODZYSKOMANIA”!

Uczestnikiem programu może być każda placówka oświatowa – przedszkole, szkoła, ośrodek wychowawczy, szkolne schronisko młodzieżowe, uczelnia, a także Uniwersytet Trzeciego Wieku.

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Po pierwsze…, bo program służy aktywnej promocji zagadnień racjonalnej gospodarki zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym, bateriami i akumulatorami w środowiskach placówek oświatowych!

Po drugie…, bo realizacja programu przyniesie pozytywne konsekwencje dla środowiska, eliminując powstawanie nielegalnych i szkodliwych wysypisk odpadów niebezpiecznych!

Po trzecie…, bo program jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich placówek oświatowych z całej Polski!

Po czwarte…, bo wszystkie reguły programu są jawne, przejrzyste i dostępne dla Państwa wiedzy! Regulamin

Po piąte…, bo program prowadzi doświadczony zespół, a partnerują mu firmy o dużym zaufaniu społecznym i doświadczeniu rynkowym!

Po szóste…, bo program realizowany jest wyłącznie w systemie elektronicznym, bez czasochłonnych zabiegów formalnych!

Po siódme…, bo program to nie konkurs z trzema miejscami na podium – tu wygrywa każdy uczestnik, zgodnie ze swoim zaangażowaniem!

Po ósme…, bo program w miarę rozwoju będzie nabierał rozpędu, szukał nowych inspiracji i korzyści dla swoich wszystkich uczestników!

Uwaga! Przypominamy, że pierwszych 30 placówek oświatowych zarejestrowanych w programie "Odzyskomania", których udział zostanie potwierdzony Kartą Zgłoszenia otrzyma nagrody specjalne. Lista nagrodzonych placówek już wkrótce na stronie www.odzyskomania.pl. 

Bądź wśród pozytywnie eko-zaangażowanych!

Dołącz do nas! Ten program to początek drogi do wspólnego celu…

 

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI!

 

 

  Wspierając program, wspierasz naturę!

PATRONAT MEDIALNY